Kursy Online

Szkolenia

Szkolenia z Teorii Poliwagalnej z dr. Stephenem W. Porgesem i Deb Daną

Dowiedz się więcej o teorii poliwagalnej podczas naszych kursów szkoleniowych online. Założyciel teorii dr. Stephen W. Porges i uznana trenerka Deb Dana, LCSW – obaj założyciele amerykańskiego Instytutu Poliwagalnego – wyjaśniają naukowe podstawy i zastosowania teorii poliwagalnej w opisowych filmach instruktażowych. Kursy nie nakładają się na siebie i można je rezerwować indywidualnie i niezależnie od siebie. Oryginalne filmy mają polskie napisy. Dostępne są również materiały do nauki języka polskiego.

Kursy praktyczne

W celu opracowania kursów demonstrujących zastosowanie zasad Poliwagalu w różnych dyscyplinach, Akademia PV współpracuje z profesjonalistami, którzy od lat włączają PVT do swojej pracy.

POLYVAGAL LAB

W POLYVAGAL LAB znajdziesz zorientowane na praktykę (online) seminaria, warsztaty lub prezentacje ekspertów w dziedzinie Teorii Poliwagalnej. Wszystkie wydarzenia z udziałem ekspertów z Instytutu Poliwagalnego w USA odbywają się zawsze w języku oryginalnym z polskim tłumaczeniem symultanicznym. Formaty te mają na celu zapewnienie zasobów edukacyjnych i szkoleniowych w zakresie Teorii Poliwagalnej i zastosowania jej założeń w różnych kontekstach, w tym w opiece zdrowotnej, terapii, edukacji i rozwoju osobistym. Treści obejmują tematy związane z anatomią i fizjologią autonomicznego układu nerwowego, powiązaniami między układem nerwowym a emocjami oraz z praktycznym zastosowaniem Teorii Poliwagalnej w warunkach klinicznych i nieklinicznych.

Teoria Poliwagalna – Założenia i Praktyka

Solidne podstawy zastosowania Teorii Poliwagalnej dla specjalistów wszystkich dziedzin.


Online
4 godz.
545 PLN
Deb Dana

Więcej

Wprowadzenie do Teorii Poliwagalnej

Teoria Poliwagalna dla tych, którzy szukają szybkiego omówienia Teorii i cenią sobie ambitne treści.


Online
2 godz.
165 PLN
dr Stephen Porges, Deb Dana

Więcej

Teoria Poliwagalna dla praktyków Somatic Experiencing (SE)

Kluczowe założenia Teorii Poliwagalnej i jej zastosowanie dla praktyków Somatic Experiencing (SE).


Online
4 godz.
545 PLN
Deb Dana, dr Stephen Porges, dr Peter Levine

Więcej