[POLYVAGAL LAB]

Zaawansowane zastosowanie Teorii Poliwagalnej

Cykl webinariów z Deb Daną

Forma

Online

Zawartość

Opis przypadków, Q&A i dyskusja.

Czas trwania

4 x 1,5 h

Cena

187 PLN za 1 warsztat
561 PLN za serię 4 warsztatów

Zapisz się
Forma

Online

Zawartość

Opis przypadków, Q&A i dyskusja.

Czas trwania

4 x 1,5 h

Cena

187 PLN za 1 warsztat
561 PLN za serię 4 warsztatów

Zapisz się

Czego możesz się spodziewać: 

Rozpocznij transformacyjną podróż z renomowaną ekspertką Teorii Poliwagalnej Deb Daną w ramach naszego cyklu webinariów “Zaawansowane zastosowania Teorii Poliwagalnej”. Cykl ten przeznaczony jest dla praktyków, którzy ukończyli szkolenie podstawowe z Deb i znają jej pracę, zwłaszcza mapowanie układu nerwowego. (Szkolenie możesz ukończyć już teraz w niższej cenie w pakiecie z Warsztatami – kliknij TUTAJ.) Ten intensywny cykl webinarów zgłębia subtelności Teorii Poliwagalnej w pracy z drugim człowiekiem, oferując praktyczne podejście do zaawansowanych zastosowań.


Konkretne pytania, konkretne odpowiedzi:

W każdej sesji webinarowej Deb Dana zaprosi uczestników do głębokiej analizy podejmowanych zagadnień. Ten unikalny format pozwoli uczestnikom zrozumieć zastosowania Teorii Poliwagalnej w rzeczywistych scenariuszach. Skupiając się na pytaniach płynących prosto z praktyki uczestników, Deb dostarczy cennego wglądu w niuanse zastosowania zasad Teorii Poliwagalnej.


Interaktywna Nauka:

Ten cykl webinariów wykracza poza tradycyjne wykłady. To dynamiczne i interaktywne doświadczenie. Będziesz mógł/mogła wziąć udział w dyskusjach, zadawać pytania i aktywnie uczestniczyć w eksploracji trudnych i skomplikowanych sytuacji z Twojej praktyki. Ekspertyza Deb Dany pomoże Ci zastosować Teorię Poliwagalną w sposób zgodny z Twoją praktyką.


Cztery Odrębne Tematy:

W trakcie cyklu zajmiemy się czterema odrębnymi tematami, każdy starannie dobrany, aby pogłębić zrozumienie Teorii Poliwagalnejl w różnych kontekstach pracy z klientem. Niezależnie czy to interwencje związane z traumą, dynamiką przywiązania, czy inne zaawansowane zastosowania, te sesje obiecują poszerzenie zakresu umiejętności i wzbogacenie Twojego narzędziownika terapeutycznego.

Temat 1

Uwięzienie w stanie grzbietowym

Niemożność odczuwania ciała

NAGRANIE
z 3.04.2024

Webinar 1 -187 PLN
Temat 2

Utknięcie w stanie współczulnym 

Niezdolność do uspokojenia się

NAGRANIE

z 25.06.2024

Webinar 2 - 187 PLN
Temat 3

"Kompulsywne" przetrwanie

"Trudne przypadki"

3 września: 19:30 - 21:00

webinar 3 - 187 PLN
Temat 4

Wczesna trauma relacyjna

Niezagojone rany związane z przywiązaniem

3 grudnia: 19:30 - 21:00

webinar 4 - 187 PLN
Pakiet 4 webnarów - 561 PLN

Nie ukończyłeś/aś jeszcze kursu podstawowego z Deb Daną?
Ale chciałbyś/aś wziąć udział w tym zaawansowanym szkoleniu?
Nie ma problemu – możesz teraz zamówić cykl 4 webinarów + nagrany kurs “Założenia i Praktyka” w pakiecie – oszczędzając aż 245 zł!

Pakiet 4 webnarów + kurs "Założenia i Praktyka" - 861 PLN

Informacje organizacyjne:

Spotkania odbywać się będą za pośrednictwem platformy Zoom. Będą tłumaczone symultanicznie na język polski i niemiecki. Można wziąć udział tylko w pojedynczym webinarze lub zakupić pakiet 4 webinarów. Wszystkie spotkania będą nagrywane i będzie można je sobie ponownie odtworzyć w późniejszym czasie przez okres 9 miesięcy.

Dołącz do nas, pogłęb swoje zrozumienie Teorii Poliwagalnej i jej praktycznych zastosowań. Ten cykl webinariów to bogate, współtwórcze doświadczenie, które umożliwi Ci skutecznie zintegrować zaawansowane koncepcje Teorii w Twojej praktyce.


Prowadząca

Deb Dana, LCSW

Deb Dana, LCSW, ist Klinikerin und Beraterin, die auf dem Gebiet der Traumata arbeitet. Sie entwickelte die klinische Trainingsreihe “Rhythm of Regulation” und unterrichtet international über die Anwendungspraxis der Polyvagal-Theorie, vor allem in der Arbeit mit Traumapatienten. Sie schrieb „The Polyvagal Theory in Therapy: Engaging the Rhythm of Regulation”, “Polyvagal Exercises for Safety and Connections: 50 Client-Centered Practices”, brachte als Mitherausgeberin “Clinical Applications of the Polyvagal Theory: The Emergence of Polyvagal-Informed Therapies” heraus und entwickelte das “Polyvagal Flip Chart”. Ihr aktuelles Buch heißt “Anchored: How to Befriend your Nervous System using Polyvagal Theory”.

W POLYVAGAL LAB znajdziesz zorientowane na praktykę (online) seminaria, warsztaty lub prezentacje ekspertów w dziedzinie Teorii Poliwagalnej. Wszystkie wydarzenia z udziałem ekspertów z Instytutu Poliwagalnego w USA odbywają się zawsze w języku oryginalnym z polskim tłumaczeniem symultanicznym. Formaty te mają na celu zapewnienie zasobów edukacyjnych i szkoleniowych w zakresie Teorii Poliwagalnej i zastosowania jej założeń w różnych kontekstach, w tym w opiece zdrowotnej, terapii, edukacji i rozwoju osobistym. Treści będą obejmować tematy związane z anatomią i fizjologią autonomicznego układu nerwowego, powiązaniami między układem nerwowym a emocjami oraz z praktycznym zastosowaniem Teorii Poliwagalnej w warunkach klinicznych i nieklinicznych. Serdecznie zapraszamy na wiele ciekawych wydarzeń w POLYVAGAL LAB.

Seria 4 Webinarów

Zaawansowane zastosowania Teorii Poliwagalnej - cykl webinariów z Deb Daną

Koszt: 561 PLN, Terminy: I – 3 kwietnia; II – 25 czerwca 2024: III – 3 września 2024: IV – 3 grudnia 2024