Warunki i regulamin kursu

Witamy w oficjalnym kursie z certyfikatem PVI USA!

Zanim się zapiszesz na kurs – prosimy przeczytaj uważnie!

Bardzo się cieszymy, że chcesz dołączyć do oficjalnego kursu PVI z certyfikatem, który rozpocznie się 12.09.2024.

Aby zapewnić sobie miejsce na kursie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Podczas wypełniania formularza, koniecznie dołącz potwierdzenie opłaty za kurs lub wpłaty pierwszej raty. Ważne: zgłoszenie chęci udziału, czyli wysłanie formularza bez dołączonego potwierdzenia wpłaty niestety nie będzie przez nas rozpatrywane. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, ma to na celu sprawiedliwy dostęp do kursu osobom zdecydowanym.

Zapisując się na kurs udzielasz zgody na warunki uczestnictwa przedstawione poniżej:

 • Kurs z Certyfikatem PVI USA odbywać się będzie w całości online w formie hybrydowej (spotkania na żywo online oraz samodzielna nauka nagranego materiału)  za pośrednictwem platformy Zoom oraz naszej platformy e-learningowej.
 • Opłaty za kurs: 6 900 zł płatność jednorazowa lub ratalna (2 raty po 3 450 zł). Przy płatności ratalnej, wpłata pierwszej raty następuje przy zapisie, a drugiej do dnia 12.11.2024). Po otrzymaniu wpłaty zarówno całości jak i rat/y) otrzymasz fakturę zaliczkową. Fakturę końcową otrzymasz w listopadzie 2024.

Dane do przelewu: 
Nazwa odbiorcy: INSTYTUT POLIWAGALNY EWELINA ZIÓŁEK
Numer rachunku odbiorcy: 87102036680000510206373874
Nazwa banku: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA
Kod BIC (Swift) banku: BPKOPLPW
Dopisek: Kurs PVI USA edycja 2, Imię + Nazwisko, rata X

 • Brak wpłaty za drugą ratę będzie równoznaczny z rezygnacją z kursu, a dokonana już wpłata za ratę pierwszą nie zostanie zwrócona (wyjątek mogą stanowić sytuacje udokumentowane, wyjątkowe i niezależne losowo, po indywidualnym wyjaśnieniu z Instytutem Poliwagalnym).
 • Zobowiązujesz się do brania udziału w spotkaniach online na żywo.
 • Wykupienie kursu nie gwarantuje otrzymania certyfikatu. Aby otrzymać certyfikat, musisz spełnić jego warunki (80% uczestnictwa w spotkaniach na żywo, 100% wykonanych ćwiczeń indywidualnych i zadań online na platformie e-learningowej oraz zdanie końcowego testu sprawdzającego wiedzę)
 • W sytuacjach wyjątkowych i zależnych losowo pozostających poza kontrolą Instytutu Poliwagalnego, Instytut Poliwagalny może zmienić daty/godziny spotkań na żywo.
 • Wyrażasz zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w celu zapisania się na kurs oraz jego obsługi. Zapoznałeś/aś się polityką prywatności oraz regulaminem szkoleń i kursów online Instytutu Poliwagalnego.
 • Zgodnie z prawem konsumenta o zawieraniu umów na odległość masz prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od zapisania się na kurs poprzez formularz zgłoszeniowy na tej stronie bez podania przyczyny, a każda wpłata dokonana na poczet kursu zostanie Tobie zwrócona.
 • W przypadku braku wystarczającej liczby zainteresowanych kursem uczestników, Instytut Poliwagalny zastrzega sobie prawo do rezygnacji z organizacji kursu. Osoby, które wpłaciły pierwszą ratę lub pełną opłatę za kurs otrzymają zwrot dokonanych wpłat.

W razie pytań prosimy o kontakt na maila: certyfikat@instytutpoliwagalny.pl

Życzymy przyjemnej nauki i do zobaczenia!

Twój zespół Instytutu Poliwagalnego

Zapisuję się!

  Powrót do strony Kursu z Certyfikatem PVI USA