Warunki i regulamin kursu

Witamy w oficjalnym kursie z certyfikatem PVI USA!

Zanim się zapiszesz na kurs – prosimy przeczytaj uważnie!

Bardzo się cieszymy, że jesteś zainteresowany/a oficjalnym kursem PVI z certyfikatem, który rozpocznie się 18.01.2024.

Wypełnienie i wysłanie poniższego formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem chęci uczestnictwa w kursie oraz udzieleniem zgody na warunki kursu przedstawione poniżej:

 • Kurs z Certyfikatem PVI USA odbywać się będzie online w formie hybrydowej za pośrednictwem platformy Zoom oraz naszej platformy e-learningowej.
 • Opłaty za kurs (w całości – 6 900 zł lub pierwsza rata – 2 300 zł) musi zostać uiszczona na konto bankowe Instytutu Poliwagalnego w ciągu 7 dni od dnia potwierdzenia Twojego miejsca na kursie przez Instytut Poliwagalny. Po przesłaniu tego formularza, czyli zapisie się na kurs, w ciągu 48 godzin, otrzymasz od nas wiadomość e-mail potwierdzającą Twoje miejsce. Wtedy też, będziesz mieć 7 dni na dokonanie opłaty za kurs w całości lub wpłacenie pierwszej raty. Brak wpłaty w ciągu 7 dni będzie dla nas oznaczał rezygnację z udziału w kursie.
 • W przypadku opłat ratalnych zobowiązujesz się do wpłat kolejnych rat przed upływem wskazanego czasu (rata 2-ga: do 30.01.2024, rata 3-cia: do  29.02.2024). Brak kolejnych wpłat będzie dla nas oznaczał rezygnację z kursu, a dokonane już wpłaty nie zostaną zwrócone (wyjątek stanowić będą sytuacje niezależne od uczestnika, takie jak np.: choroba i związana z nią niemożność uczestniczenia w kursie)
 • Zobowiązujesz się do brania udziału we wszystkich spotkaniach online na żywo.
 • Rozumiesz, że wykupienie kursu nie gwarantuje otrzymania certyfikatu. Aby otrzymać certyfikat, musisz spełnić jego warunki (80% uczestnictwa w spotkaniach na żywo, 100% wykonanych ćwiczeń i zadań online na platformie e-learningowej oraz zdanie końcowego testu sprawdzającego wiedzę)
 • W sytuacjach wyjątkowych i zależnych losowo pozostających poza kontrolą Instytutu Poliwagalnego, Instytut Poliwagalny może zmienić daty/godziny spotkań na żywo.
 • Wyrażasz zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w celu zapisania się na kurs oraz jego obsługi. Zapoznałeś/aś się polityką prywatności oraz regulaminem szkoleń i kursów online Instytutu Poliwagalnego.
 • Zgodnie z prawem konsumenta o zawieraniu umów na odległość masz prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od zapisania się na kurs poprzez formularz zgłoszeniowy na tej stronie bez podania przyczyny, a każda wpłata dokonana na poczet kursu zostanie Tobie zwrócona.
 • W przypadku braku wystarczającej liczby zainteresowanych kursem uczestników, Instytut Poliwagalny zastrzega sobie prawo do rezygnacji z organizacji kursu. Osoby, które wpłaciły pierwszą ratę lub pełną opłatę za kurs otrzymają zwrot dokonanych wpłat.

W razie pytań prosimy o kontakt na maila: certyfikat@instytutpoliwagalny.pl

Życzymy przyjemnej nauki i do zobaczenia!
Twój zespół Instytutu Poliwagalnego

Zapisuję się!

  Zgadzam się z warunkami uczestnictwa w kursie i polityką prywatności oraz regulaminem kursów i szkoleń online Instytutu Poliwagalnego.

  Powrót do strony Kursu z Certyfikatem PVI USA