Kontakt Instytut Poliwagalny

Współpracuj z Nami!

Jesteś terapeutą, studentem psychologii lub innym specjalistą i chciałbyś/chciałabyś zaangażować się w rozwijanie naszego Instytutu? A może masz pomysły lub przemyślenia na temat jak rozwijać działalność Instytutu, aby Teoria Poliwagalna była jeszcze lepiej znana i częściej praktykowana?
Napisz do nas!

W chwili obecnej chętnie podejmiemy współpracę (również na zasadzie wolontariatu) z osobami władającymi biegle językiem angielskim oraz znającymi założenia Teorii Poliwagalnej. Chętnie nauczymy się też najlepszych praktyk od specjalistów social media i marketingu online, aby móc dotrzeć do jak największej liczby osób zainteresowanych pogłębianiem wiedzy o Teorii Poliwagalnej.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Poznajmy się!

Chciałbyś zadać nam pytanie odnośnie kursów szkoleniowych lub działalności Instytutu? A może po prostu chciałbyś się przywitać? Czekamy na Twojego e-maila. Napisz do nas na adres: info(at)instytutpoliwagalny.pl Odpowiemy najszybciej jak to możliwe (zwykle w przeciągu 24 godzin)

Zapisz się na Newsletter!

Oferujemy (raz na dwa miesiące) newsletter pełen informacji o kursach szkoleniowych oferowanych przez Instytut, najnowszych badaniach, wykładach i wydarzeniach związanych z Teorią Poliwagalną nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

©2021 Instytut Poliwagalny

Polityka prywatności