Serdecznie zapraszamy na bezpłatny wywiad online z twórcą Teorii Poliwagalnej dr. Stepehen Porgesem. Podczas spotkania dr Porges będzie odpowiadał na pytania uczestników. Pytania można zamieścić w komentarzach na Facebooku lub wysłać na adres info@instytutpoliwagalny.pl. do 31 stycznia 2022. Najczęściej pojawiające się i najciekawsze pytania zadamy naszemu Gościowi podczas spotkania.


Po spotkaniu z dr. Porgesem odbędzie się dyskusja ze znakomitymi polskimi specjalistami wykorzystującymi Teorie Poliwagalna w swojej pracy terapeutycznej. W dyskusji wezmą udział psycholog i terapeuta dr Krzysztof Karauda, psycholog i neurologopeda pracująca z dziećmi i młodzieżą, Aleksandra Jastrzębowska – Jasińska, oraz Karolina Zienkiewicz, doświadczona provider Safe and Sound Protocol (SSP), pedagog, psychotraumatalog i specjalistka w zakresie zaburzeń przetwarzania słuchowego.


Dla wszystkich, którzy stawiają pierwsze kroki w poliwagalnym świecie i chcieliby poznać podstawowe założenia Teorii przed tym wyjątkowym wydarzeniem, przygotowaliśmy specjalną ofertę. Do 8 lutego 2022 prowadzony przez dr. Porgesa krótki kurs wprowadzający do Teorii Poliwagalnej jest dostępny w cenie 90 PLN.


Bardzo się cieszymy na rozmowę z naszym Gościem i do zobaczenia!

Zarejestruj się!

Aby wziąć udział w tym bezpłatnym wydarzeniu na żywo, wystarczy się zarejestrować. Po dokonaniu rejestracji, na kilka dni przed spotkaniem otrzymasz link do platformy online wraz z danymi dostępu.

©2021 Instytut Poliwagalny

Polityka prywatności